Witam na stronie mojego biura nieruchomości ELJOT . Działamy prężnie na rynku nieruchomości od 2006 r głównie na terenie Śląska w takich miastach jak Katowice , Chorzów , Bytom, Mikołów, Siemianowice, Ruda Śląska i inne  . Należę do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i jestem członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadam państwową licencję zawodową Pośrednika o numerze 5506 nadaną przez Ministra Transportu i Budownictwa oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

                       Celem Biura Nieruchomości ELJOT  jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta polegająca nie tylko na wyszukaniu ofert nieruchomości do sprzedaży , wynajmu czy też pozyskaniu klientów kupujących , ale w szczególności pomoc w przeprowadzeniu bezpiecznych transakcji  tj. sprzedaż, kupno ( nabycie ) , wynajem, najem, dzierżawa różnego typu nieruchomości ( np. mieszkania , domu , działki, lokalu, hali , magazynu i innych ), pomoc w regulowaniu stanów prawnych oraz finansowaniu nieruchomości ( kredyty )  .
Gwarantuje rzetelność i kompetencję w obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak również biznesowych. Jako profesjonalista wiem, że zaufanie Klienta można zdobyć oferując usługi po pierwsze najwyższej jakości, a po drugie spełniające ich oczekiwania.

Zapraszam do współpracy .
Justyna Żabska